Home » Διαδικτυακή παρουσίαση του Προγράμματος σπουδών ΒΣΑΣ

Διαδικτυακή παρουσίαση του Προγράμματος σπουδών ΒΣΑΣ

Το εργαστήριο Επιχειρηματικότητας και οι καθηγητές του κλάδου Οικονομικά και Επιχειρηματικότητα  του Τμήματος Βαλκανικών, Σλαβικών & Ανατολικών Σπουδών είναι στην ευχάριστη θέση να σας προσκαλέσουν  το Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2022 και ώρα 12:30 μ.μ., στη διαδικτυακή παρουσίαση του Προγράμματος Σπουδών και σε μία συζήτηση με δύο εκλεκτούς αποφοίτους του Τμήματός μας.

Ειδικότερα, στην προσπάθεια ανάδειξης της ποιότητας των σπουδών του Τμήματός μας και της κατάκτησης των στόχων σας  προσκλήθηκαν και θα συμμετάσχουν οι κατωτέρω απόφοιτοί μας.

1. Δέσποινα Μακαρίου(Επίκουρη Καθηγήτρια,  St. Gallen University, Switzerland) Απόφοιτος του Τμήματος (2012),  MS, BAYES Business School London (2013), Ph.D., London School of Economics, London (2022).
  2. Γρηγόριος Κουδέρης( Σύμβουλος Επιχειρήσεων, Διαχείριση Εφοδιαστικής Αλυσίδας,  Accenture, Zurich, Switzerland , προηγούμενη θέση, Philip Morris ) Απόφοιτος του Tμήματος (2015), MS, HEC Lausanne, University of Lausanne, Economics Department,  2017)

Η σύνδεση ΖΟΟΜ είναι

Join Zoom Meeting:
Passcode: m3z4fa

To Πρόγραμμα Σπουδών που παρουσιάστηκε στην εκδήλωση μπορείτε να το βρείτε στο παρακάτω αρχείο: