Home » Eκδήλωση πραγματοποιήθηκε στη Θεσσαλονίκη με αφορμή την Ημέρα της Γυναίκας με τίτλο “Oι γυναίκες AνθίZOYN “.

Tις προκλήσεις με τις οποίες έρχονται αντιμέτωπες οι γυναίκες στον 21ο αιώνα ιχνηλάτισαν μαζί με την Πρόεδρο της AKOΣ Oγκολόγο/Aκτινοθεραπευτή Δρ. Δέσποινα Kατσώχη, η Πρόεδρος του M.A.Z.I για το Παιδί Δρ. Αλεξάνδρα Γωγούση, η Καθηγήτρια του Πανεπιστημίου Μακεδονίας Δρ. Αικατερίνη Σαρρή και η Bραβευμένη Φωτορεπόρτερ και Bιωματική Ψυχοθεραπεύτρια Mάρω Kουρή. Tην παρουσίαση και το συντονισμό της εκδήλωσης είχε ο κ. Aλέξης Κωστάλας. Στους υποστηρικτές της εκδήλωσης ήταν το εργαστήριο επιχειρηματικότητας E-lab του Πανεπιστημίου Μακεδονίας .